CHALUPA interiéry s.r.o. Zlín

Historie společnosti CHALUPA interiéry s.r.o. sahá až do roku 2000, kdy působila pod názvem Martin Chalupa – fyzická osoba. V roce 2005 se pak přeměnila na společnost CHALUPA interiéry s.r.o.

váš interiér na míru...

Od roku 2004 sídlíme ve vlastních rekonstruovaných prostorách v Salaši u Zlína, kde vyrábíme klientům nábytek pomocí moderních a přesných CNC strojů. Díky těmto strojům jsme schopni dosáhnout maximální přesnosti a kvality opracování veškerých výrobků.

Nábytek si vyrábíme výhradně sami. Za kvalitu ručíme díky našemu kvalifikovanému týmu zaměstnanců, kteří nábytek vyrábí i montují. Při výrobě nábytku umíme pracovat se všemi možnými materiály, jako jsou masiv, dýha, lamino, sklo, nerez, corian atd.

Na Salaši jsme zrekonstruovali kancelářské prostory, kde jsou k vidění vzorky materiálů. Po telefonické domluvě je možnost shlédnutí vystavených vzorků. Pro kvalitní služby a výrobky lidé často jezdí stovky kilometrů, tak proč se nepřijet podívat na nábytek, kuchyně, dveře, podlahy, a schodiště z měst jako je Kroměříž, Otrokovice, Holešov, Luhačovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Vizovice, Vsetín apod., když leží jen pár kilometrů od nás.

K výrobkům poskytujeme poradenskou činnost, 3D grafické návrhy, zaměření, dopravu, montáž, záruční a pozáruční servis. Naše společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí a spokojenými zákazníky, mezi které se, doufáme, zařadíte i Vy.