Komerční interiéry Zlín

Naše společnost CHALUPA interiéry se zabývá i realizací komerčních interiérů.

Na míru vyrábíme veškerý nábytek do hotelů či penzionů, kancelářský nábytek, vybavení prodejen, restaurací, barů, ordinací, školek, škol atd. Samozřejmostí je odborné poradenství a vytvoření 3D návrhu zdarma.

Při navrhování komerčních interiérů je nutné řídit se mnoha pravidly i normami. Mezi ně patří logika uspořádání nábytku, prostorová a cenová efektivita, účelnost, flexibilita a v neposlední řadě také ergonomie. Jelikož není jednoduché obsáhnout při návrhu komerčních interiérů všechny tyto požadavky, je nejlepším řešením nechat jejich návrh a realizaci na odbornících. Proto jsou naši prodejci a konstruktéři schopni navrhnout Vám nejlepší řešení Vašich komerčních prostor.Samozřejmostí je  vytvoření 3D návrhu zdarma.

Více informací

Pro Vaši firmu či kancelář zhotovíme funkční nábytek přímo na míru, přičemž efektivně využijeme prostor pro něj určený. K výrobě nábytku pro komerční či firemní prostory přistupujeme individuálně a maximálně zodpovědně. Víme, že i vybavení kanceláře reprezentuje firmu a pomáhá budovat její značku, proto dbáme také na to, aby působilo reprezentativně a důstojně.

Kanceláře Zlín

Kancelář je místo, kde zaměstnanec tráví minimálně jednu třetinu dne. Kancelář je také vizitkou firmy. Její dispoziční řešení a hlavně vybavení nábytkem by se rozhodně nemělo podceňovat. Nejde ale jen o celkový dojem, velmi důležitý je komfort a zamezení zdravotních rizik. Vybavení kanceláře se vyrábí především z lamina. Nábytek z lamina je velmi odolný a splňuje vysoké požadavky našich zákazníků. V neposlední řadě jsou velmi oblíbené kanceláře i v masivním nebo dýhovaném provedení. U tohoto nábytku se klade velký důraz na kvalitní kování, praktičnost a jednoduchou obsluhu. Důležité jsou zde různé kvalitní výsuvné systémy a výsuvné boxy. Ve Vaší kanceláři nesmí chybět pracovní nebo jednací stůl, konferenční stolek, stojan na šanony, kancelářská stěna, stoly pod PC a tiskárny, otočné stojany, police, závěsné skříňky, komody, kancelářské a jednací židle, odkládací stěny, kryty radiátorů, šatní skříně atd. Širokou nabídku doplňkového programu nabízíme od světových značek Hettich, Blum, Schachermayer, Häfelle,Kesseböhmer a dalších.

Restaurace Zlín

Máme zkušenosti s dodávkou interiérů do restaurací a heren. Interiér vyrobíme dle výkresů a přání zákazníka nebo dle návrhů našeho designéra. Materiály se liší dle přání zákazníka- do standardních provozů se používá nejčastěji lamino, které je oblíbené pro svou odolnost a snadnou údržbu. Do luxusnějších zařízení se používá často celomasivní nábytek nebo dýhovaný nábytek s masivními nákližky. Užitnou hodnotu lakovaných povrchů lze prodloužit použitím kvalitního vícezátěžového laku. Zajímavým řešením je taky kombinace dřevěných povrchů s různými nástřiky RAL odstínů. Podle pojetí interiéru se používají různé doplňky. U rustikálního stylu jsou to různé dřevěné obklady, frézované dvířka, okrasné rampy, u moderních interiérů jsou to různé hliníkové rámečky, matná a barevná skla, designové úchytky atd.  Do restaurací dodáme stoly, boxy, čalouněné lavice, barové pulty, věšákové stěny, prosklené stěny, okýnka, dřevěné přepážky, příborníky, skříně atd.

Prodejny Zlín

Zabýváme se také vybavením prodejen. Prodejny vybavujeme veškerým  nábytkem, ať už jsou to pulty, regálové systémy, skříně, police, kabinky, šatny atd. Vybavení zhotovíme dle Vašeho návrhu nebo návrhu našeho designéra. Zkušenosti máme s vybavením různých prodejen, ať už to byl nábytek do obchodu s oblečením, kadeřnictví, květinářství nebo pekárny.

Hotely a penziony Zlín

Samostatná kapitola naší výroby je nábytek do hotelů nebo penzionů. Každý hotel či penzion chce přilákat zákazníky a zaujmout je originálním a působivým interiérem na zakázku. Podle stylu a typu ubytování se volí materiály. Penzion nebo hotel vybavíme jak kvalitním masivním či dýhovaným nábytkem, tak moderním nábytkem z lamina. Do hotelu vyrobíme působivé recepce s originálním designem, odkládací stěny, vybavíme vstupní halu stoly a nábytkem, jídelnu se stoly a židlemi. Do pokojů dodáme postele včetně kvalitních roštů a matrací, komody, odkládací stěny, skříně, police, peřináče, kryty radiátorů, stojany na květiny, toaletní stolky, nástěnná zrcadla. Koupelny vybavíme skříňkami pod umyvadlo, policemi, zrcadly. Chodby doplníme kazetovými obklady a stojany na květiny. Do welness studia dodáme stoly, boxy, šatní skříňky a další nábytek. Společné prostory oživíme kazetovým obložením, knihovnami, policemi a dalšími doplňky. Samozřejmostí je návrh interiéru v 3D programu.

Ordinace Zlín

I Vaši ordinaci, sesternu, čekárnu nebo vyšetřovnu vybavíme dle Vašeho přání. Samozřejmostí je grafický návrh v 3D programu. Z široké nabídky materiálů můžete volit odolné lamino či elegantní dýhu nebo masiv. Do ordinace vyrobíme kancelářský stůl, stůl na PC, police, odkládací stěnu, nástěnná zrcadla, kryty radiátorů, a další doplňky.

Provozy a šatny Zlín

Zkušenosti máme i s vybavením šaten a jídelen větších firem. Do šaten vyrobíme šatní skříně, police, odkládací stěny, obložení stěn, lavice a další. Do jídelen dodáme jídelní stoly, židle, obslužné pulty atd. Samozřejmostí je zpracování grafického 3D návrhu.

Naše hlavní oblast působnosti je Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé ČR a dokonce i v zahraničí. Dodáváme tedy kompletní vybavení do bytového interiéru – kuchyň, ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj atd., i do nebytového interiéru – prodejna, restaurace, ordinace, hotel, kancelář nebo kadeřnictví. Otrokovice, Zlín,  Napajedla, Holešov, Kroměříž, Hulín, Luhačovice, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Staré město, Slušovice, Vsetín, Valašské Klobouky, Praha, Brno, Ostrava atd. To je jen minimální výčet měst, ve kterých najdete náš nábytek…

Komerční interiéry Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu.  Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi realizované interiéry naleznete i zde. Dokážeme realizovat komerční interiéry jak do moderních, tak historických interiérů.

Komerční interiéry Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi realizované komerční interiéry našly své majitele.

Komerční interiéry Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti, realizovali komerční interiéry.

Komerční interiéry Vsetín

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi realizované komerční interiéry.

Komerční interiéry Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nové komerční interiéry, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Komerční interiéry Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Protože pro nás vzdálenost rozhodně není překážkou, i v Praze byste nalezli námi realizované komerční interiéry.

Fotogalerie komerčních interiérů