Interiérové dveře a zárubně Zlín

Dveře a zárubně si pořizujeme většinou na dlouhou dobu, proto by měly v interiéru nejen spolehlivě sloužit, ale i dobře vypadat. Dveře by měly být vybírány dle dispozic bytu,či domu i se vším jeho vybavením.

Dveře vytváří velmi důležitý prvek v celé architektuře interiéru. Přesto bychom se na ně neměli dívat jen z estetického hlediska. Dveře totiž také ovlivňují funkčnost obytných prostor. Cesta ke správnému výběru proto vede i přes znalost technických detailů.

Naše společnost dodává a montuje interiérové dveře a zárubně zn. GERBRICH, dveřní kování značek MP kováníM&T a další. Vyrábíme také dveře na zakázku, jsme tedy schopni zhotovit i ty nejnáročnější tvary a složité konstrukce.

Interiérové dveře dnes mají různé druhy povrchu – od nejlevnějších fólií, dále pak lamináty (CPL), jejichž povrch je průmyslově tvrzený, takže daleko lépe odolá případným oděrům, a navíc jsou jeho dekory téměř k nerozeznání od pravého dřeva. Ještě tvrdší je pak HPL laminát – ten se vyznačuje vysokou odolností při zachování stejně provedených dřevodekorů. Stálicí je také dýha a masiv, tyto materiály jsou ale mnohem nákladnější.

Vnitřní výplně dveří se dnes používají různé. Stále se hojně využívá papírová voština, jejíž výhody tkví především v lehkosti dveří a také velmi dostupné ceně tohoto materiálu, a tudíž i celých dveří. Další možností je děrovaná dřevotříska. Ta je o něco pevnější a poskytuje větší ochranu proti hluku z vedlejších místností. Maximálně odolná je plná dřevotříska.

Více informací

Dveře a zárubně jsme montovali již v mnoha obcích po celé republice. Dveře přesně zaměříme, objednáme, dodáme a odborně namontujeme. Všechny starosti s pořízením nových dveří tak můžete nechat na nás.

Interiérové dveře a zárubně Zlín

Interiérové dveře jsou důležitou součástí domova každého z nás. V naší nabídce najdete kvalitní a moderní dveře Sapeli a nebo velmi pěkné levnější dveře Gerbrich. Přesvědčte se ve fotogalerii, v níž najdete dveře a zárubně montované ve městech Otrokovice, Zlín, Napajedla, Kunovice, Luhačovice a Holešov. Dveře si můžete prohlédnout i ve vzorkové prodejně ve Zlíně, kde je vystaveno mnoho modelů. Dveře a obložkové zárubně nabízíme ve falcovém i bezfalcovém provedení. Ceny se liší dle použitých materiálů. Levné dveře nabízíme ve folii nebo CPL laminátu, dražší potom v přírodní dýze, mořené dýze, v RAL nástřiku nebo masivu. Nabízíme dveře plné, prosklené, dveře s kazetami nalepenými, vloženými, intarzie a různě frézované s použitím barev a různých motivů. Samozřejmě Vám vyrobíme i dveře na míru, atypické dveře nebo nabízíme řešení atypických stavebních otvorů. Do nich se umísťují zárubně s bočními světlíky a nadsvětlíky, posuvná křídla nebo křídla skládací. Samozřejmostí je dodávka kování, pantů, zámků, stavěčů dveří, mřížek, a dalších doplňků. Často požadované protipožární dveře nabízíme v plném i proskleném provedení, včetně obložek a kování. Na posuvné dveře dodáme i stavební pouzdra Eclisse. Možná je i varianta obložení kovových zárubní.

Dveře a zárubně Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu. Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyb, že námi montované dveře naleznete i zde.

Dveře a zárubně Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi montované dveře našly své majitele.Dveře a zárubně Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti,montovali kvalitní dveře.

Dveře a zárubně Vsetín

Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi montované dveře, které se hodí jak do moderních budov, tak tradičních valašských roubenek.

Dveře a zárubně Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nové dveře, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Dveře a zárubně Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Pokud je vaším bydlištěm právě Praha, a potřebujete nové dveře, obraťte se na nás, vzdálenost pro nás rozhodně není překážkou.

Fotogalerie dveří