Schody a zábradlí Zlín

S výrobou schodů máme dlouholeté zkušenosti. Realizace schodů u nás je rychlá, přesná a velmi kvalitní.

Schodiště a jeho konstrukční prvky je potřeba naplánovat, vhodně zvolit použité materiály a další specifikace, jakými jsou výška stupně, šířka schodnice, sklon, průchodná a podchodná výška a mnohé další.

Schody vyrábíme na zakázku, jsme tedy schopni splnit i náročné požadavky, jako jsou atypický tvar nebo větší zátěžovost.

Velké zkušenosti máme i se schody do čtvrdomků a půldomků, které jsou charakteristické pro město Zlín.

Samonosné schodiště vyrábíme v kombinacích dřeva s nerezem, kovem, sklem či jinými prvky.

Obložení betonových, kovových a jiných konstrukcí schodů  jsou využívány jak u novostaveb, tak při opravách a renovacích schodišť.

Zábradlí dodáváme celodřevěné, skleněné, nerezové, ocelové nebo v kombinacích těchto materiálů. Samozřejmostí jsou madla, branky apod.

Vše je dokonale přesné, neboť při výrobě schodišť a zábradlí používáme pouze CNC technologie.

Dodáváme i do zahraničí.

Výroba a dodávka schodišť do Německa pro firmu Allgäuer Treppenhaus do města Pforzen.

Více informací

Schody jsou dominantou obytného prostoru. Měly by zapadat do interiéru, ale zároveň nést individuální prvky. Každé schodiště má svůj osobitý styl, protože je vyráběno přesně podle požadavků klienta. Schody vyrobené na zakázku by měly samozřejmě kromě dokonalého provedení splňovat i další kritéria, jako jsou pohodlnost, kvalitní a vhodný materiál a samozřejmě design. Můžeme zvolit buď schody otevřené bez podstupnic, nebo uzavřené schody s podstupnicemi. Výběrem jednoduchého dřevěného zábradlí nebo použitím nerezových prvků či prvků z kaleného skla můžeme schody opticky odlehčit.

Samonosné dřevěné schody Zlín

Tento typ schodiště tvoří samonosnou konstrukci, která sama o sobě nese celou váhu. Díky tomu se samonosná dřevěná schodiště obejdou bez dalších podpěrných konstrukcí. Pod schody tak vzniká více prostoru. Takovéto schody jsou potom dominantou prostoru.

Obložení konstrukcí Zlín

Obklad betonových schodů se využívá např. v novostavbách nebo při rekonstrukcích. Schody mohou mít obložené pouze nášlapy, nebo můžou být obloženy dřevem kompletně, včetně podstupnic a bočnic. Zajímavý, nadčasový design vznikne tak, že na podstupnice použijeme lakovanou desku nebo desku z lamina či kovu.

V současné době je žádaný i obklad kovových konstrukcí, který také provádíme. Dodáváme rovněž schody včetně konstrukce.

Zábradlí Zlín

Zábradlí není pouze funkční prvek schodiště, ale hlavně vysoce estetický díl, který dokresluje jeho celkový dojem. Je možné použít tradiční dřevěné zábradlí nebo moderní kombinace dřeva s kaleným sklem, nerezem, nerezovými pruty atd. Součástí zábradlí bývají často bezpečnostní branky a další bezpečnostní zábrany. Také je zde možnost dodat zábradlí jako polotovar, který si zákazník seskládá sám.

Ve fotogalerii naleznete námi navržené a vyrobené schody a zábradlí ve městech Zlín, Otrokovice, Napajedla, Luhačovice, Hulín, Holešov, Kunovice, Morkovice, Vizovice, Rožnov pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Štípa, Kostelec, Kvítkovice a další.

Schody Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu. Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi vyrobené schody a zábradlí naleznete i zde. Stylem zpracování dokážeme začlenit schody a zábradlí jak do moderních, tak historických interiérů.

Schody Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má rozhodně co nabídnout.

Hulín leží v blízkosti Zlína, tudíž i zde často realizujeme schody a zábradlí na míru.

Schody Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti, realizovali kvalitní schody a zábradlí.

Schody Vsetín

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Tradici lidové kultury již po mnoho desetiletí uchovávají soubory valašských písní a tanců. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Toto město neleží daleko od Zlína, proto i ve Vsetíně narazíte na námi realizované schody a zábradlí, které dokážeme vyrobit jak do moderních budov, tak tradičních valašských roubenek.

Schody Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nové schody a zábradlí, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Schody Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Pokud je vaším bydlištěm právě Praha, a potřebujete realizovat nové schody a zábradlí, obraťte se na nás, vzdálenost pro nás rozhodně není překážkou. V Praze jsme realizovali hodně projektů, ať už to byly různé kuchyně, vestavné skříně, kanceláře a v neposlední řadě samozřejmě i schody.

Fotogalerie schodů