Vestavěné skříně Zlín

Modernizace bytů a jiných prostor nás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostorů, kterými jsou vestavěné skříně a šatní systémy. Ty se dají použít v celém domě. Skříně neslouží jen k ukládání věcí, ale celkově dotváří interiér.

Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou dveře- buďto svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně, stěnové a šatní systémy na míru slouží k flexibilnímu a praktickému využití prostor.

Ke skříním dodáváme různé doplňky, jako jsou výsuvné tyče na věšáky, drátěné zásuvky, držáky na kravaty, pantografy, stojany na obuv, police, různé zásuvky, boxy atd.

Vyrábíme vestavěné skříně na míru– jakékoli šířky a výšky, včetně atypických tvarů. Poskytneme také odbornou pomoc nejen při výběru materiálů a doplňků, ale též úplný servis od zaměření až po samotnou montáž. Samozřejmostí je zpracování grafického návrhu skříní a zpracování cenové kalkulace.

Více informací

Vestavěné skříně jsme realizovali již v mnoha obcích, jako jsou Zlín, Otrokovice, Napajedla, Luhačovice, Kunovice, Holešov aj.

Vestavěné skříně Zlín

Vestavěné skříně lze využít ve všech interiérech, kde je potřeba dostatek úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, ložnii, dětském pokoji, pracovně, na chodbě nebo v hale. Dobře koncipovaná vestavěná skříň musí využít každého volného místa, poskytovat přehled a snadný přístup ke všem uloženým věcem. Oproti klasické skříni ubyde nevzhledných spár, zbytečných nástavců a krkolomných řešení. Můžete volit z materiálů jako je lamino, lakované povrchy,  dýha, masiv, nebo jejich kombinace. Nejčastěji se volí dveře posuvné, dále klasicky otvíravé nebo třeba skládací. Používáme kvalitní posuvné mechaniky, které zajišťují bezproblémový chod. Na naší prodejně naleznete velké množství úchytových profilů, různé tvary a odstíny. Rámy se dělají ocelové nebo hliníkové.

Na fotografiích si můžete prohlédnout vestavěné skříně ze Zlína, Otrokovic, Kroměříže, Holešova, Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Luhačovic, Rožnova pod Radhoštěm, Slušovic, Vsetína.

Vestavěné skříně Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu. Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi realizované vestavěné skříně naleznete i zde. Stylem zpracování dokážeme vyrobit vestavěné skříně jak do moderních, tak historických interiérů.

Vestavěné skříně Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi realizované vestavěné skříně našly své majitele.

Vestavěné skříně Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i sem, do Uherského Hradiště, vyráběli kvalitní vestavěné skříně.

Vestavěné skříně Vsetín

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi realizované vestavěné skříně.

Vestavěné skříně Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nové vestavěné skříně, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Vestavěné skříně Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Protože pro nás vzdálenost rozhodně není překážkou, v Praze byste nalezli i námi realizované kvalitní vestavěné skříně.

Fotogalerie vestavných skříní