Nábytek a interiéry Zlín

Naše společnost se zabývá kompletními dodávkami bytových a komerčních interiérů včetně 3D vizualizací. Samozřejmostí je výroba nábytku na míru.

V CHALUPA interiéry vám vyrobíme nábytek na míru přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete stolek ve specifické barvě, skříň větších rozměrů, než je běžné, nebo dětskou postel atypického tvaru.

Námi vyrobený nábytek se vyznačuje kvalitou a funkčností. Vysoká jakost materiálů, pevnost, stabilita a povrchová úprava jsou jen některými znaky, které jeho kvalitu určují. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Nábytek na míru od nás vám bude sloužit dlouho a dobře.

V domě a bytě vám vyrobíme nábytek do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje,  jídelny, pracovny, šatny, koupelny, chodby, sklípku, garáže atd.

Pro komerční využití vyrábíme nábytek do kanceláře, prodejny, restaurace, hotelu, penzionu, ubytovny, veřejných institucí, škol, školek, jeslí, dětských koutků, dílenských provozů, ordinací, …

Nábytek můžeme zhotovit z mnoha materiálů a v různých barevných kombinacích. Pro funkčnost a estetiku se snažíme skloubit především Vaše požadavky a naše zkušenosti. Používáme pouze osvědčené kování, materiály a doplňky. I proto náš nábytek naleznete v širokém okolí, ve městech jako je Zlín, Otrokovice, Napajedla, Kroměříž, Fryšták, Luhačovice, Holešov, Hulín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Slušovice, Brumov-Bylnice Vizovice, Vsetín, Valašské Klobouky, Brno, Praha.

Zhotovíme Vám zdarma grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu před výrobou je zaměření prostoru pro finální zpracování.Zakázky zpracováváme na moderních CNC dřevoobráběcích strojích. Dokážeme vyrobit levný nábytek za  příznivé ceny, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu.

Více informací

Nábytek Zlín

Vyrábíme nábytek do všech místností, ať už je to obývací pokoj, ložnice či dětský pokoj. Dokážeme navrhnout nábytek do malých i velkých prostor, tak aby plně vyhovoval vašim přáním a potřebám.  V menších místnostech dokážeme díky našemu variabilnímu nábytku ušetřit velmi cenné místo.

Obývací pokoje Zlín

obývacím pokoji rodina tráví hodně času, a proto by měl mít všechny náležitosti spojené s komfortem a praktičností. Ve výběru materiálů se nekladou žádné meze – někdo upřednostní moderní nábytek v laminu nebo dýze, jiný volí rustikální nábytek v masivu. Vzhled obývacího pokoje můžeme oživit masivními dvířky, rustikálními frézovanými dvířky, dřevěnými palubkami, masivními nákližky atd. Moderní interiér oživí hliníkové rámečky, designové úchytky, mléčná nebo barevná skla atd. Oblíbenou variantou jsou i kombinace dřevin s RAL odstíny. Takto se dají kombinovat lamina, ale i dýha a stříkaný povrch. Do Vašeho obývacího pokoje dodáme konferenční stolky, komody, skříňky, police, stojany na DVD, stojany na květiny, stoly na PC, stoly pod televizi, dřevěné obklady a mnohé další. Důležitým prvkem interiéru je také kvalitní osvětlení, které zvyšuje užitnou hodnotu místnosti. Přímé světlo je důležité např. pro práci na PC, jemnější osvětlení zase navozuje příjemnou atmosféru.

Ložnice Zlín

Ložnice je velmi důležitým pokojem v interiéru. Proto bychom na nábytku do ložnice neměli šetřit a volit ty nejkvalitnější materiály. Kvalita spánku je podle psychologů daná přirozeně i psychickou pohodou, primárně pak pocitem bezpečí. Z toho důvodu je dobré vybrat si postel s čelem, které chrání prostor za hlavou a vytváří nám tak pocit bezpečí a pohody.

Proto v naší široké nabídce naleznete i ložnice. Samozřejmostí je u nás opět grafický 3D návrh a cenová kalkulace zdarma. Nábytek do ložnic vyrábíme opět z různých materiálů, jako je lamino, dýha, masiv, dýha apod. Důraz je kladen na kvalitní materiály a příjemné, jemné barvy. Do ložnice vyrábíme postele, noční stolky, vestavěné nebo volně stojící skříně, toaletní stolky, taburetky, police, obklady kolem postelí, kryty radiátorů a další. V nabídce máme také matrace, polohovací nebo standardní rošty, a další doplňky.

Dětské pokoje Zlín

Dětský nábytek a vybavení dětského pokoje musí splňovat přísná kritéria na správný růst a vývoj našich dětí. V dětském pokoji musí být místo na hraní, dostatek úložných prostor a také dětské pracoviště s kvalitním stolem a židlí. Nejlepším řešením, jak využít prostor v dětském pokoji maximálně, je pořídit do něj nábytek vyrobený na míru. Jedině tak nejlépe využijeme celou danou plochu pokoje. Jelikož dítě během svého vývinu mění své potřeby, je dobré vytvořit takové zařízení, které bude růst spolu s ním.

Velmi důležitý je dostatek úložného prostoru nejen na oblečení, ale zejména na hračky a hry. Ideálním řešením jsou vestavěné skříně,  komody, police a úložné boxy. Při výběru klademe důraz na kvalitu zvolených materiálů. Praktické jsou hladké laminované nebo lakované povrchy, z nichž lze snadno nasucho nebo vlhkým hadříkem setřít prach a špínu. Nabízíme velké množství laminátů od různých výrobců jako je Kronospan, Kaindl, Egger a další. Rovněž i matrace a rošt by měly splňovat nároky na kvalitu a ergonomii. V případě dětské matrace není nutností výrazné zónování, neboť dítě stále roste. Ideální jsou proto matrace z kvalitních PUR pěn. V nabídce máme matrace a rošty firem AHORN, Jelínek, SPESSO, PURTEX a další. U podlahy také volíme snadno udržovatelné povrchy, jako je laminátová nebo dřevěná plovoucí podlaha, linoleum, marmoleum nebo hladký koberec. Pokojík můžeme oživit poličkami a různými doplňky, které vypovídají o koníčcích a zájmech jeho malého obyvatele.

Odkládací stěny Zlín

Předsíň je obvykle menší místnost, ale přitom velmi důležitá. Celá rodina zde odloží svrchní oděv, boty, čepice a rukavice, mokré deštníky. Zařídit ji prakticky a funkčně není jednoduché, zvláště, když jsou jí věnovány minimální prostory. Právě předsíň je místností, která první napovídá o majiteli bytu či domu. I z těchto důvodů je předsíňový nábytek často žádaným artiklem.  Můžete volit z několika materiálů, jako je masiv, dýha nebo lamino. Právě lamino se snadno udržuje, můžeme na něj volně odkládat boty, tašky, klíče, a další předměty, aniž by se poškodil povrch nábytku. Lehce se čistí a snadno udržuje. I zde je velmi efektní kombinace odlišných dřevěných dezénů a barevných RAL odstínů. Samozřejmostí je dodání různých doplňků, jako jsou výklopné regály, drátěné programy, úchytky, věšáky a další doplňky, které zvyšují jak užitnou, tak estetickou hodnotu Vašeho nábytku. Do předsíně dodáme také botníky, regály, police, komody, odkládací stěnu, stojany na deštníky, zrcadlové stěny atd.

Šatny Zlín

Samostatné šatny jsou u zákazníků čím dál populárnější. I tyto šatny vybavíme dle Vašeho přání. Nejlepším řešením je výroba šatny na míru. Projektant ve 3D návrhu na míru využije každý centimetr plochy, aby byl váš úložný prostor co největší.  Oblíbeným materiálem je zde lamino, a to díky nenáročné údržbě a taky z důvodu nižšího nákladů. Je zde kladen důraz hlavně na praktičnost. Většinou se do šaten dělají regály s policemi, šatními tyčemi a případně různými drátěnými programy. Drátěnými programy se rozumí různé výsuvné koše, držáky na kravaty, police, botníky a další doplňky, které zpříjemní uskladňování Vašeho oblečení. Pro přehlednost vybavíme vaši šatnu bodovkami a zářivkami. Pro přehlednost vybavíme vaši šatnu bodovkami a zářivkami.

Pracovny Zlín

Fenoménem posledních let je práce z domova. Pomáhá vám šetřit čas a náklady, zato ale vyžaduje praktické a funkční vybavení. Do této místnosti nejčastěji dodáváme PC stoly, skříně, police, konferenční stolky a další kancelářský nábytek.  Mezi nabízené materiály patří masiv, lamino, dýha, nebo různé lakované a stříkané povrchy. Pro vysokou užitnost používáme kvalitní kování značek BLUM, HÄFELE, HETTICH. Samozřejmostí je 3D grafický návrh.

Nábytek Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu. Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi realizovaný nábytek naleznete i zde. Dokážeme navrhnout a vyrobit veškerý nábytek jak do moderních, tak historických interiérů.

Nábytek Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi realizovaný nábytek na míru našel své majitele.

Nábytek Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti, realizovali kvalitní nábytek.

Nábytek Vsetín

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Tradici lidové kultury již po mnoho desetiletí uchovávají soubory valašských písní a tanců. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi realizovaný nábytek jak do moderních interiérů, tak tradičních roubenek.

Nábytek Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nový nábytek na míru, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Nábytek Praha

Protože pro nás vzdálenost rozhodně není překážkou, i v Praze byste nalezli námi realizovaný kvalitní nábytek.

Naše hlavní oblast působnosti je Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé ČR a dokonce i v zahraničí. Dodáváme tedy kompletní vybavení do bytového interiéru – kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice atd., i do nebytového interiéru – restauraceprodejna, hotel, prodejna, kancelář nebo šatna. Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Holešov, Hulín, Napajedla, Luhačovice, Slušovice, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Staré město, Vsetín, Valašské Klobouky, Praha, Brno, Ostrava atd. To je jen minimální výčet měst, ve kterých najdete náš nábytek…

Fotogalerie nábytku