Kuchyně Zlín

Kuchyně z naší výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme především z našich zkušeností. Používáme pouze osvědčené materiály, kování, a doplňky.

Návrhy nové kuchyně je důležité dobře promyslet, a proto jim věnujeme hodně času, tak, aby kuchyně splňovala všechny vaše požadavky a nároky jak estetické, tak praktické.

Dominantní část kuchyňského nábytku – dvířka, jsou nejčastěji vyráběny z lamina, foliované MDF, dále pak z dýhy a masivu. Jinou možností jsou dvířka lakovaná a stále oblíbenější variantou pak dvířka z akrylu. Lakovaná dvířka mají širokou škálu barev, a v matném i lesklém provedení působí opravdu luxusně. Pracovní desky kuchyně jsou nejčastěji vyráběny z dřevotřísky s laminátovým povrchem, z přírodního kamene či umělé pryskyřice a samozřejmě oblíbeným materiálem je také masiv (buk, dub).

Další důležitou součástí  kuchyňské linky je její vnitřní vybavení, které dělá kuchyň praktičtější a komfortnější. Umožňuje lepší využití úložného prostoru a přehlednost uložených věcí zajišťují výsuvné koše, otočné police, potravinové skříně aj.

Součástí kuchyňské linky je kvalitní dřez a baterie. Nabízíme značky osvědčených výrobců, jako jsou SINKS, ALVEUS, BLANCO a FRANKE. Tito dodavatelé mají dřezy jak nerezové, tak granitové. Samozřejmostí jsou k nim ladící baterie, odpadkové koše, zásobníky na saponáty a tekutá mýdla a různé odkládací košíky, prkýnka a jiné praktické věci. Většina výrobců má i cenově zvýhodněné sety (dřez+baterie+dárek zdarma).

Vyrábíme kuchyně na zakázku, které jsou určeny přímo do Vašeho daného prstoru. Dokážeme uspokojit i náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Spolupracujeme i s architekty. Zdarma Vám zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je dodávka veškerých kuchyňských spotřebičů a zařízení. K tomu všemu zajistíme odbornou montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

Zakázky jsou zpracovávány na moderních CNC dřevoobráběcích strojích.

Více informací

Kuchyně dokážeme realizovat v jakékoli obci v celé České republice. Žádná vzdálenost pro nás není překážkou. Námi vyrobené, kvalitní kuchyně již našly majitele v mnoha městech a vesnicích, jako jsou Otrokovice, Napajedla, Holešov, Luhačovice, Kunovice atd. Samozřejmostí je realizace kuchyně ve Zlíně.

Kuchyně Zlín

Když se řekne výrobce kuchyní, nabízí se firma CHALUPA interiéry s. r. o.

Moderní kuchyně již dávno neslouží jen jako prostor pro přípravu pokrmů, ale stává se komunikačním středem, kde se rodina obvykle schází ke společnému stolování a dalším aktivitám. Tento trend propojování kuchyně, jídelny a hlavního obytného prostoru klade na moderní kuchyně řadu nároků, jak funkčních, tak estetických.

Co se týče stylu kuchyně, preference jsou různé. Někdo kombinuje historické a etnické prvky, někdo má raději tradiční vzory. V moderních kuchyních pak objevíte kouzlo vysokého lesku, sytých barev a kombinace dřeva, nerezu a skla. Velmi populární je použití exotických dýh, lamina a folie – wenge, zebrano, makassar…Dalším oblíbeným produktem jsou světelné police, které kromě úschovného prostoru a jemného osvětlení, vyřeší také otázku estetickou. Samozřejmostí u našich kuchyní je kvalitní, stabilní, a velmi odolné kování, díky kterému je manipulace s dvířky a zásuvkami velmi snadná. V mnoha značkách a provedeních nabízíme také spotřebiče, které jsou nedílnou součástí každé kuchyně.

Kuchyně jsme již realizovali ve městech Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Hulín, Holešov, Fryšták, Uherské Hradiště, Hluk, Vizovice, Vsetín, Brumov, Veselí nad Moravou, Štípa, Kostelec u Zlína, Tečovice, Uherský Ostroh, Březnice, Kudlov, Lukov, Vítová, Malenovice, Napajedla, Tlumačov a v mnoha dalších.

Kuchyně Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu.  Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi realizované kuchyně naleznete i zde. Stylem zpracování dokážeme realizovat kuchyně jak do moderních, tak historických interiérů.

Kuchyně Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi realizované kuchyně našly své majitele.

Kuchyně Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti, realizovali kvalitní kuchyně.

Kuchyně Vsetín

Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Tradici lidové kultury již po mnoho desetiletí uchovávají soubory valašských písní a tanců. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi realizované kuchyně, které dokážeme vyrobit jak do moderních budov, tak tradičních valašských roubenek.

Kuchyně Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete novou kuchyň, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Kuchyně Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Protože pro nás vzdálenost rozhodně není překážkou, v Praze byste nalezli i námi realizované kuchyně. V naší fotogalerii jich pár nejdete.

Fotogalerie kuchyní