Partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Za 10 let našeho působení se nám podařilo navázat obchodní vztahy s mnoha významnými partnery z našeho oboru, ale i mimo něj. Také díky nim jsme úspěšnou firmou, která je schopna splnit každé přání našich zákazníků.

NODO ART s. r. o.

NODO ART s. r. o. se zabývá prodejem materiálů pro výrobu nábytku a design interiérů. Nabízí potřeby pro truhláře, stolaře a domácí kutily. Veškerý materiál pochází od renomovaných výrobců, jako jsou BLUM, Hettich, Egger, Kronospan, Thermopal, Fleiderer…
www.nodo-shop.cz

Gerbrich, s.r.o.

Společnost se v současné době zabývá výrobou interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří včetně obložkových zárubní.
www.gerbrich.cz

Démos, a.s.

Mezinárodní prodejce materiálů pro výrobu nábytku, design interiérů a stavby, jako např.: plošné (deskové) materiály, nábytkové kování a hrany, truhlářské řezivo, laky, lepidla.
www.demos-trade.cz

GALANDR COMMUNICATION s.r.o.

Agentura Galandr.com je férový partner v oblasti online marketingu a webdesignu. Krom tvorby responzivních www stránek, které jsou snadno editovatelné pomocí jednoduchého redakčního systému se orientujeme na výkonnostní online marketing pro e-shopy. Naší doménou jsou e-shopy postavené na Shoptetu, což dokazuje naše synergické partnerství. Galandr.com vytvoří nejen kvalitní webové stránky. Vytvoříme Vám nový web, který bude přivádět potenciální zákazníky a bude Vám vydělávat peníze. Kontaktujte nás pro sjednání nezávazné konzultace.
www.galandr.com