Vstupní stránka - Podlahy Zlín
Podlahy Zlín
Katalogy podlah

Podlahy

Podlahy jsou základem celého bytu. Vytváří celkový charakter místnosti, a také její optické a akustické vlastnosti. 

Dodáváme a pokládáme laminátové a dřevěné podlahy QUICK-STEP, které jsou oblíbené pro vysoký standard kvality, servisu, doplňků a krátkou dodací lhůtu. Plovoucí podlahy mají výhodu v rychlosti pokládky a okamžité pochůznosti, a také v čisté a suché montáži. Nabízíme kompletní dodávku interiérového vybavení, tak aby zákazník nemusel jednat s dalším dodavatelem a koordinovat jednotlivé dodávky a návaznost prací. Plovoucí podlaha by měla být nejen vzhledná, ale i praktická, proto je třeba dobře zvážit, jaký typ podlahy chcete a co od ní očekáváte. 

Podlahy QUICK-STEP nabízí širokou škálu zátěžových tříd a odstínů v různých cenových kategoriích. Najdete zde imitace přírodních odstínů dřevin, mořených dřevin, ručně hoblovaných prken, přirozeně vznikajících spár ve dřevě, kamene, dlaždic a dokonce i kůže. 

Laminátové podlahy jsou vnímány jako kvalitní alternativa k podlahám z masivního dřeva. A to nejen díky snadné údržbě povrchu a vysoké odolnosti povrchu, díky níž jsou vhodné pro náročné požadavky v intenzivně namáhaných místnostech.

Laminátové podlahy mají v dnešní době mnoho výhod, které zákazníci jistě ocení. Např. antistatický spoj mezi prkny odpuzuje prach a zabraňuje hromadění nečistot v drážkách, což znamená méně údržby při snaze o dosažení dokonalého vzhledu.

Dřevěné vícevrstvé podlahy jsou díky svému jedinečnému vzhledu a technickým vlastnostem vhodné do bytových prostorů, kde svojí strukturou vytváří nenapodobitelný vzhled. Díky úpravě povrchu jsou optimální volbou pro získání teplé a elegantní dřevěné podlahy v relativně krátkém čase. 

 

 

Za dobu naší působnosti jsme realizovali již mnoho podlah v řadě měst, jako jsou Zlín, Otrokovice, Napajedla, Kroměříž, Holešov, Uherské Hradiště, Kunovice, Luhačovice, Vsetín. 

Podlahy Zlín

Laminátové plovoucí podlahy se často využívají při rekonstrukcích. Často je tedy dodáváme do měst, kde jsou panelové či cihlové domy – Otrokovice,Napajedla, Zlín, Kroměříž, Luhačovice, Vsetín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Staré Město atd. 

Podlahy Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu.  Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyby, že námi realizované podlahy naleznete i zde. Dokážeme dodat podlahy jak do moderních, tak historických interiérů.

Podlahy Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi realizované podlahy našly své majitele.

Podlahy Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, kvalitním vínem, cimbálovou muzikou, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti, realizovali kvalitní podlahy.

Podlahy Vsetín

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi realizované podlahy jak do moderních interiérů, tak tradičních roubenek.

Podlahy Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete novou podlahu, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Podlahy Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Protože pro nás vzdálenost rozhodně není překážkou, i v Praze byste nalezli námi položené podlahy.

 

Fotogalerie

Katalogy podlah

Olepování PUR lepidlem
Abychom zvedli kvalitu našich výrobků, pořídili jsme novou olepovačku HOMAG EDGETEQ S-380, která umožňuje olepování polyuretanovým lepidlem. Mezi hlavní výhody olepeného spoje patří nejenom pevnost, čistota a minimální viditelnost spoje, ale i vodovzdo ...

Realizace interiéru restaurace RIVA KEBAB KAFFÉ BAR
 Jedním z našich dalších veřejně přístupných realizací je restaurace RIVA KEBAB KAFFÉ BAR v centru Zlína. Do restaurace jsme dodávali kompletní nábytek včetně sedacích čalouněných souprav.  ...

Jsme na Facebooku
Nenechte si ujít žádné naše novinky a akce. Najdete nás na FB. Dejte nám like a neunikne vám žádná důležitá informace. Sledujte novinky, akce a zajímavosti z naší společnosti. ...

CNC tvarové obrábění a formátování plošných materiálů
Nabízíme kompletní opracování plošného materiálu. Konkrétně nabízíme tyto služby: CNC obrábění dřeva a plastů (tvarové obrábění a frézování otvorů), lisování a dýhování, sesaz ...

Novinky na webu
Připravili jsme pro Vás zbrusu nové fotografie námi realizovaných interiérů. Naleznete zde nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, schodiště, dveře, podlahy a mnohé další! Do sekce O nás přibylo pár informací o naší vý ...

Domácí spotřebiče Hotpoint s 5-letou zárukou ZDARMA
Nově máme v nabídce domácí spotřebiče Hotpoint s prodlouženou 5-letou zárukou zdarma.V nabídce je kompletní sortiment výrobků – horkovzdušné trouby, varné desky, kávovary, mikrovlnné trouby, odsavače par, indukční sklokeramické desk ...

Realizovali jsme interiér nové restaurace FIT FOODIE ve Zlíně
 Na konci roku 2015 jsme realizovali interiéry nově otevřené restaurace pro zákazníky se zdravým životním stylem. Tyto interiéry, které navrhovala paní architektka Beáta Gistrová (Atelier BG), zaujmou neotřelým designem a zároveň praktičnost&i ...

Vítězství v prestižní soutěži Stavba roku 2013!
Dům, ve kterém jsme realizovali interiéry navržené designéry z MOMO Interiér, vyhrál prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje pro rok 2013. Dům v Prštném zvítězil v kategorii Rodinné domy. O zakázku se postaral náš ...

Nabídka přepravy
Potřebujete něco převést, odvést, přestěhovat? Nabízíme dopravu naší novou dodávkou. Úložný prostor 4,5 m x 2,20 m. Výška nástavby 2,30 m. Pro více informací pište na e-mail: info@chalupainteriery.cz ...


Chalupa interiéry na Facebooku

Zasílání emailu

Pokud si přejete dostávat informace z naší společnosti, uveďte zde Vaši e-mailovou adresu.