Vstupní stránka - Interiérové dveře a zárubně Zlín
Interiérové dveře a zárubně Zlín
Katalogy dveří

Interiérové dveře a zárubně

Dveře a zárubně si pořizujeme většinou na dlouhou dobu, proto by měly v interiéru nejen spolehlivě sloužit, ale i dobře vypadat. Dveře by měly být vybírány dle dispozic bytu,či domu i se vším jeho vybavením. 

Dveře vytváří velmi důležitý prvek v celé architektuře interiéru. Přesto bychom se na ně neměli dívat jen z estetického hlediska. Dveře totiž také ovlivňují funkčnost obytných prostor. Cesta ke správnému výběru proto vede i přes znalost technických detailů. 

Naše společnost dodává a montuje interiérové dveře a zárubně zn. GERBRICH, dveřní kování značek MP kování, M&T a další. Vyrábíme také dveře na zakázku, jsme tedy schopni zhotovit i ty nejnáročnější tvary a složité konstrukce. 

Interiérové dveře dnes mají různé druhy povrchu – od nejlevnějších fólií, dále pak lamináty (CPL), jejichž povrch je průmyslově tvrzený, takže daleko lépe odolá případným oděrům, a navíc jsou jeho dekory téměř k nerozeznání od pravého dřeva. Ještě tvrdší je pak HPL laminát – ten se vyznačuje vysokou odolností při zachování stejně provedených dřevodekorů. Stálicí je také dýha a masiv, tyto materiály jsou ale mnohem nákladnější. 

Vnitřní výplně dveří se dnes používají různé. Stále se hojně využívá papírová voština, jejíž výhody tkví především v lehkosti dveří a také velmi dostupné ceně tohoto materiálu, a tudíž i celých dveří. Další možností je děrovaná dřevotříska. Ta je o něco pevnější a poskytuje větší ochranu proti hluku z vedlejších místností. Maximálně odolná je plná dřevotříska. 

Dveře a zárubně jsme montovali již v mnoha obcích po celé republice. Dveře přesně zaměříme, objednáme, dodáme a odborně namontujeme. Všechny starosti s pořízením nových dveří tak můžete nechat na nás.  

Interiérové dveře a zárubně Zlín

Interiérové dveře jsou důležitou součástí domova každého z nás. V naší nabídce najdete kvalitní a moderní dveře Sapeli a nebo velmi pěkné levnější dveře Gerbrich. Přesvědčte se ve fotogalerii, v níž najdete dveře a zárubně montované ve městech Otrokovice, Zlín, Napajedla, Kunovice, Luhačovice a Holešov. Dveře si můžete prohlédnout i ve vzorkové prodejně ve Zlíně, kde je vystaveno mnoho modelů. Dveře a obložkové zárubně nabízíme ve falcovém i bezfalcovém provedení. Ceny se liší dle použitých materiálů. Levné dveře nabízíme ve folii nebo CPL laminátu, dražší potom v přírodní dýze, mořené dýze, v RAL nástřiku nebo masivu. Nabízíme dveře plné, prosklené, dveře s kazetami nalepenými, vloženými, intarzie a různě frézované s použitím barev a různých motivů. Samozřejmě Vám vyrobíme i dveře na míru, atypické dveře nebo nabízíme řešení atypických stavebních otvorů. Do nich se umísťují zárubně s bočními světlíky a nadsvětlíky, posuvná křídla nebo křídla skládací. Samozřejmostí je dodávka kování, pantů, zámků, stavěčů dveří, mřížek, a dalších doplňků. Často požadované protipožární dveře nabízíme v plném i proskleném provedení, včetně obložek a kování. Na posuvné dveře dodáme i stavební pouzdra Eclisse. Možná je i varianta obložení kovových zárubní.

Dveře a zárubně Kroměříž

Kroměříž je historickým městem, které rozhodně stojí za návštěvu. Kroměříž je od Zlína vzdálena zhruba 30 km, takže je bezpochyb, že námi montované dveře naleznete i zde. 

Dveře a zárubně Hulín

Hulín leží na staré, významné kupecké cestě. Hlavní ulice města užívali poutníci i koňské povozy již dávno předtím, než byla doložena první písemná zmínka o Hulíně z roku 1224. Toto neprávem trochu opomíjené město v kroměřížském okresu má co nabídnout.

Hulín neleží daleko od Zlína, tudíž i zde si námi montované dveře našly své majitele.Dveře a zárubně Uherské Hradiště

Královské město Uherské Hradiště je snad odjakživa středem regionu Slovácka-regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou.

Díky umístění naší výroby a sídla se můžeme pochlubit mnoha zákazníky právě v Uherském Hradišti, což je jedno z nejvíce se vyvíjejících a nejvíce oceňovaných měst v kraji. Samozřejmě jsme i zde, v Uherském Hradišti,montovali kvalitní dveře.

Dveře a zárubně Vsetín

Toto město je známo uchováváním tradic a starých dobrých lidových řemesel. Vsetín se stal z nevelkého městečka během uplynulého století významným střediskem průmyslu, hospodářského, kulturního a sportovního života. Vsetín neleží daleko od Zlína, proto i zde narazíte na námi montované dveře, které se hodí jak do moderních budov, tak tradičních valašských roubenek.

Dveře a zárubně Brno

Naše společnost nepůsobí jen na území Zlínského kraje, realizace interiérů probíhá samozřejmě po celé ČR. A město Brno není výjimkou. Pokud jste právě z Brna a potřebujete nové dveře, neváhejte nás kontaktovat, vzdálenost u nás nehraje roli.

Dveře a zárubně Praha

Samozřejmě realizujeme zakázky i v samotném hlavním městě naší republiky. Pokud je vaším bydlištěm právě Praha, a potřebujete nové dveře, obraťte se na nás, vzdálenost pro nás rozhodně není překážkou.

Fotogalerie

Katalogy dveří

Realizace interiéru restaurace RIVA KEBAB KAFFÉ BAR
 Jedním z našich dalších veřejně přístupných realizací je restaurace RIVA KEBAB KAFFÉ BAR v centru Zlína. Do restaurace jsme dodávali kompletní nábytek včetně sedacích čalouněných souprav.  ...

Jsme na Facebooku
Nenechte si ujít žádné naše novinky a akce. Najdete nás na FB. Dejte nám like a neunikne vám žádná důležitá informace. Sledujte novinky, akce a zajímavosti z naší společnosti. ...

CNC tvarové obrábění a formátování plošných materiálů
Nabízíme kompletní opracování plošného materiálu. Konkrétně nabízíme tyto služby: CNC obrábění dřeva a plastů (tvarové obrábění a frézování otvorů), lisování a dýhování, sesaz ...

Novinky na webu
Připravili jsme pro Vás zbrusu nové fotografie námi realizovaných interiérů. Naleznete zde nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, schodiště, dveře, podlahy a mnohé další! Do sekce O nás přibylo pár informací o naší vý ...

Domácí spotřebiče Hotpoint s 5-letou zárukou ZDARMA
Nově máme v nabídce domácí spotřebiče Hotpoint s prodlouženou 5-letou zárukou zdarma.V nabídce je kompletní sortiment výrobků – horkovzdušné trouby, varné desky, kávovary, mikrovlnné trouby, odsavače par, indukční sklokeramické desk ...

Realizovali jsme interiér nové restaurace FIT FOODIE ve Zlíně
 Na konci roku 2015 jsme realizovali interiéry nově otevřené restaurace pro zákazníky se zdravým životním stylem. Tyto interiéry, které navrhovala paní architektka Beáta Gistrová (Atelier BG), zaujmou neotřelým designem a zároveň praktičnost&i ...

Vítězství v prestižní soutěži Stavba roku 2013!
Dům, ve kterém jsme realizovali interiéry navržené designéry z MOMO Interiér, vyhrál prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje pro rok 2013. Dům v Prštném zvítězil v kategorii Rodinné domy. O zakázku se postaral náš ...

Nabídka přepravy
Potřebujete něco převést, odvést, přestěhovat? Nabízíme dopravu naší novou dodávkou. Úložný prostor 4,5 m x 2,20 m. Výška nástavby 2,30 m. Pro více informací pište na e-mail: info@chalupainteriery.cz ...


Chalupa interiéry na Facebooku

Zasílání emailu

Pokud si přejete dostávat informace z naší společnosti, uveďte zde Vaši e-mailovou adresu.